Пошук
Вивчаємо професії рідного краю
Вивчаємо професії рідного краю

Поділитися новиною:

Вивчаємо професії рідного краю

      В народі кажуть: «Краще один раз побачити, ніж 10 разів почути» - і це, дійсно, так. Таку неоціненну користь дають професіографічні екскурсії, адже саме на них школярі не тільки отримують всебічну інформацію щодо змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання, можливості працевлаштування за професією, але й, якщо можна так сказати, побачити її в ділі.

     Так,   18 червня  2015 року спеціалістами Куп’янського міськрайцентру зайнятості для учнів літнього шкільного табору відпочинку Ягіднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів була організована та проведена професіографічна  екскурсія до Приватного підприємства «Адоніс-2», товариства обмеженої відповідальності  «Куп’янська друкарня » та центру зайнятості.

      Під час перебування у швейному цеху Приватного підприємства «Адоніс-2» діти ознайомилися з особливостями  роботи на  сучасних швейних машинах, умовами праці  та відпочинку працівників підприємства. Майстрині радо розповідали про свою працю,  продемонстрували  останній державний заказ – військову форму  для наших захисників  із зони АТО.

     На Куп’янській друкарні  учні стали учасниками процесу друкування міських газет «Франт», «Десятка», перекидних календарів на  2016 рік. В ході екскурсії школярам розповіли про професії друкарів офсетного плоского друкування, палітурників, машиністів різальних машин, налагоджувальників поліграфічного устаткування. Крім цього дітей зацікавила історія будівлі, де знаходиться сучасна друкарня, адже їй скоро майже 100років і в ній, в минулому, розміщувалася духовна семінарія.

     В Куп’янському міськрайцентрі зайнятості малечу познайомили з важливістю роботи працівників цієї державної установи, особливістю роботи спеціалістів відділів працевлаштування, активної підтримки  безробітних, роботи з роботодавцями.  Працівники  центру зайнятості надали школярам інформацію про актуальні професії на ринку праці, ознайомили з послугами служби зайнятості, можливостями опанування нової професії, відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості. Обираючи професію, важливо визначитись щодо своїх особистих можливостей, і в цьому теж можуть допомогти спеціалісти центру зайнятості, провівши психологічне тестування і за його  результатами надати поради та рекомендації щодо вибору професії, спеціальності, яка б відповідала інтересам, життєвим цілям, нахилам та здібностям, а також була б актуальною на ринку праці.

       Саме   в ході таких зустрічей учні могли собі скласти чіткі  враження про особливості кожної з побачених професій, збагатитися знаннями про різноманітний світ  професій, а в подальшому  – зробити вірні висновки з вибору свого майбуття.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7034 | Переглядів: 157Дата публікації: 15:31 18.06.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru