Пошук
Служба зайнятості на допомогу безробітним у відкритті власної справи
Служба зайнятості на допомогу безробітним у відкритті власної справи

Поділитися новиною:

Служба зайнятості на допомогу безробітним у відкритті власної справи

Для  започаткування  власної справи Державна служба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі  ініціативи безробітних.

         Якщо людина втратила роботу і її професія є не затребувана на ринку праці, варто звернутися в центр зайнятості, де їй буде надано статус безробітного. Фахівці служби зайнятості запрошують безробітних громадян відвідати інформаційні семінари, серед них і тематичні з основ підприємництва, зокрема, «Як започаткувати власну справу», «Від бізнес-ідеї до власної справи». Такі заходи спрямовані на орієнтацію шукачів роботи на підприємницьку діяльність, надання загального уявлення про започаткування бізнесу. Учасники інформуються про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, можливості відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості.

     Протягом січня-травня 2015 р. по Куп’янському міськрайцентру зайнятості  було проведено близько 15 таких семінарів, участь у яких взяли майже 120 безробітних.

 Щоб допомогти людині визначити її підприємницький потенціал, обрати професійну діяльність, до якої в неї є схильність, інтерес та прагнення, і є можливість реалізувати їх у бізнесі, проводиться профдіагностичне обстеження майбутнього підприємця - «Методика дослідження підприємницького потенціалу».

        Всі питання, з якими звертаються клієнти до центру зайнятості досить різноманітні. Для надання даних консультацій залучаються спеціалісти органів державної влади, а також представники органів місцевого самоврядування, об'єднань роботодавців, профспілок, асоціацій підприємців, банківських установ, бізнес-центрів, тощо.

           Послуги служби зайнятості надаються безкоштовно.

За 5 місяців 2015 року в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості проходили навчання за програмою «Організація малого бізнесу» и отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю  19 безробітних, з них – 13 жінок, молоді до 35 років – 12 чол., осіб з інвалідністю – 3, вимушених переселенців - 2.

        Всього було використано за 5 місяців у 2015 р. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття для відкриття безробітними власної справи на загальну суму 185392 гривні.

        Найпопулярнішими видами підприємницької діяльності є: роздрібна торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, надання послуг населенню (бухгалтерських, консультаційних, побутових, ремонтно-будівельних, транспортні перевезення, фотозйомка), сільське господарство (розведення свійських тварин, вирощування рослин). 

      Одним із прикладів  у відкритті власної справи за допомогою служби зайнятості у 2015 році є приклад Фоміна Олександра Вікторовича.

                 Фомін Олександр Вікторович на обліку безробітних знаходився з 17.12.2014р. по 24.02.2015 р.  Освіта повна вища, закінчив Харківський національний автомобільно - дорожний університет,  спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство, спеціаліст. Кваліфікація: інженер», останнім часом працював у ХРФДП "Центр Державного земельного кадастру"  ДЕРЖКОМІТЕТУ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ  РЕСУРСАХ, начальником відділу.

     Відвідав семінар  "Як розпочати свій бізнес?", отримав професійну консультацію із застосуванням профдіагностичного обстеження з рекомендацією відкрити власну справу, зареєструватися як фізична особа-підприємець.

     19.02.2015р. захистив бізнес-план на тему «Виконання робіт із землевпорядкування та грошової оцінки »

     24.02.2015 року зареєструвався, як фізична особа-підприємець.

   На даний час Фомін Олександр Вікторович працює в офісі «Торгівельного центру «Союз» та надає населенню такі послуги:

  • Технічна документація із землевпорядкування по складанню меж земельної ділянки
  • Технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв)
  • Винос в натуру меж земельних ділянок супутникових систем
  • Прискорене отримання кадастрового номеру
  • Послуги GPS-навігатора

        Надає послуги  високої якості з використанням  високого

 

технологічного іноземного обладнання – приймач «GPS S82-T, №S8294C117128744», електронний  теодоліт  ET-02\05.

      Кожен обирає свій шлях. Фахівці ж служби зайнятості бажають майбутнім підприємцям вдалих бізнес-ідей та прибутковості започаткованої справи і завжди готові допомогти  втілити мрію в реальність.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/7008 | Переглядів: 735Дата публікації: 10:24 11.06.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru