Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в м. Куп'янську
Виїзна акція центру зайнятості в м. Куп\

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в м. Куп'янську

     З метою якісного професійного інформування населення про державні послуги у сфері  зайнятості населення в різних місцях міста Куп'янська та в Куп'янському районі  біля селищних рад  розміщується  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації, до якого входить відеотехніка, де демонструються навчальні фільми та інформаційні відеоматеріали,  інформаційний куточок,  біля якого різні категорії зайнятого населення - мешканці міста та району можуть ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацію як започаткувати власну справу, інформацією на тему «Захистимо Вітчизну разом» щодо  мобілізації та добірку інформаційних матеріалів про соціальний захист та надання послуг  в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби.

 07.05.2015 р. в  м. Куп’янську  біля магазину «АТБ», відбулася виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості  з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації».

До працівників центру зайнятості звернулося  під час проведення виїзної акції 147 осіб,  які отримали інформацію та консультації,  з них:  5 військовослужбовців,  один демобілізований з АТО, 10 учнів професійно-технічних училищ, 5 студентів медичного коледжу, 3 особи з інвалідністю, один звільнений з місць відбуття покарання , 25 осіб - вимушених переселенців із Донецької та Луганської області та інші мешканці міста та району.

         Працівники, які підпадають під ризик вивільнення, отримали консультації  щодо трудового законодавства, підбору відповідних варіантів працевлаштування, стану ринку праці. Учні шкіл, випускники учбових закладів отримали рекомендації відносно вибору майбутньої професії.  Військовослужбовці ознайомилися з інформацією про соціальні гарантії учасникам АТО.   Тимчасові  мешканці  та  вимушені переселенці з території,  де проводиться антитерористична операція переглянули  інформацію про установи та організації, які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  по працевлаштуванню в  м. Куп’янську та в м. Харкові.

      Інформацію фахівців служби зайнятості сприймали із зацікавленістю та подякували за сприяння у працевлашуванні.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6753 | Переглядів: 101Дата публікації: 14:43 08.05.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru