Пошук
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Інформація для тимчасово переміщених осіб з Донецької та Луганської областей

Поділитися новиною:

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Інформація для тимчасово переміщених осіб з Донецької та Луганської областей

                                                                                             

На початок року в Куп’янському МРЦЗ на обліку перебували 35 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, з яких 27 – отримали статус безробітної особи. Протягом січня 2015 року стали на облік ще 13 осіб, з яких 10 чоловік отримали статус. Були працевлаштовані у січні 13 чоловік, в тому числі 1 особа відкрила власну справу, 3 особи знялися з обліку по заяві про відмову у отриманні послуг служби зайнятості. Рівень працевлаштування даної категорії безробітних склав за січень 27%. Станом на 01.02.2015 року на обліку перебуває 32 особи, з яких 25 мають статус безробітної особи з виплатою соціальної допомоги, з них 1 чол. – проходить професійне навчання та 1 особа готується до реєстрації як суб’єкта господарювання.

Тимчасово переміщені особи з Донецької та Луганської областей отримують консультаційні послуги з питань вимог законодавчих актів про зайнятість населення, перелік вакансій, а також інформацію про розташування і телефони соціальних партнерів служби зайнятості, які опікуються питаннями розміщення і проживання цієї категорії населення.

Телефони «гарячої лінії»:

  • служби зайнятості 0-800-50-50-60 (зі стаціонарного), 730 (з мобільного);
  • пенсійного фонду  0-800-50-37-53.

Повідомляємо, що особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,  для отримання відповідних соціальних послуг служби зайнятості необхідно надавати довідку про взяття їх на облік, яка видається управліннями  праці та соціального захисту населення, розташованими за адресою: міста Куп’янськ - м. Куп’янськ, вул.. 1 Травня, 6, тел.5-31-71, 5-37-36; Куп’янського району – м. Куп’янськ, пл.. Леніна, 12, тел..5-15-16.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України: www.mlsp.gov.ua

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6607 | Переглядів: 121Дата публікації: 13:24 05.02.2015
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru