Пошук
Всеукраїнська декада зайнятості

Поділитися новиною:

Всеукраїнська декада зайнятості

З 09.12.2014 по 19.12.2014 року в рамках Всеукраїнської декади зайнятості «Державна служба зайнятості – з людьми і для людей» Куп’янський МРЦЗ проводив інформаційно - просвітницькі семінари та зустрічі.

           Протягом декади відвідувачі служби зайнятості  прийняли участь в ярмарці вакансій, інформаційному семінарі «Презентація курсів навчання», «Оволодій новою професією» в циклі заходів щодо попередження тіньової зайнятості. На семінарах «Легальна зайнятість» безробітні мали змогу спілкуватися з начальником Куп’янського міськрайонного управління юстиції Векслер С.В., начальником відділу державної  реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Гарнічевою Л.С., юрисконсультом Куп’янського МРЦЗ Гуськовою Л.В. 

                 В інформаційному секторі центру зайнятості працювала тематична експозиція щодо  роботи  Державної служби зайнятості , законодавчих змін тощо..Велика увага під час проведення декади приділялась особам, які вимушені переїздити з іншої місцевості: адресне консультування, направлення на співбесіду з роботодавцем, ознайомлення з умовами проходження навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти.

Не залишилися без уваги студентська та учнівська молодь. 10.12.2014 року на базі ВПУ-27 проходив масовий профорієнтаційний захід «Молодий професіонал». На уроках профорієнтації в  школах міста та району учням розповідали про роботу служби зайнятості.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6531 | Переглядів: 90Дата публікації: 09:07 23.12.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru