Пошук
Служба зайнятості на допомогу переселенцям з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції
Служба зайнятості  на допомогу  переселенцям  з тимчасово окупованої території  України  та районів проведення 
 антитерористичної операції

Поділитися новиною:

Служба зайнятості на допомогу переселенцям з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Служба зайнятості  на допомогу  переселенцям  з тимчасово окупованої території  України  та районів проведення

 антитерористичної операції

    З метою допомоги кримчанам та мешканцям східних областей 30.10.2014 р.   Куп’янський міськрайцентр  зайнятсті за участю обласного центру зайнятості провів виїзну акцію в селищах Ківшарівка  та  Куп’янськ - Вузловий .

    Інформування мешканців міста та переселенців  було організовано за тиждень до початку заходу  на центральному ринку м. Куп’янська, через гучномовець  та на “Классному радио» .

    Колектив Куп’янського міськрайцентру зайнятості та Управління Пенсійного Фонду України в Куп’янському районі зібрали теплі речі та взуття для нужденних.

     Для якісного професійного інформування  про  послуги у сфері  зайнятості населення в селищах Ківшарівка  та  Куп’янсь-Вузловий був розташований  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації.

    Для запрошених  організований інформаційний куточок , де була представлена інформація про  послуги,  які надає служба зайнятості , про стан  ринку праці,  вакансії  по Куп’янському району,  м. Куп’янську,  м. Харкову  та по Україні ( з наданням житла), можна було ознайомитися з  інформацією про центри  професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості,  учбові  заклади  м. Куп’янська та м. Харкова,  дізнатися про зміни у законодавстві,   розглянути «Пам’ятку для мешканців східних областей ”, «Дорожню  карту»  для переселенців  з тимчасово окупованої території  України  та районів проведення  антитерористичної операції ,  ознайомитися з інформацією для осіб з інвалідністю, осіб віком від  45 років про отримання освіти за допомогою «ваучерів»,  інформацією  щодо започаткування власної справи.

   До заходу були залучені соціальні партнери – спеціалісти УПСЗН,  Служби у справах дітей РДА , Управління Пенсійного Фонду України в Куп’янському районі,  які надали інформаційно-консультаційні послуги переселенцям, а  волонтер «Товариства   Червоного  Хреста  України» допоміг вибрати одяг та взуття.

У заході прийняло участь в селищі  Ківшарівка  65 чоловік, з них 17 переселенців, в  селищі  Куп’янськ-Вузловий  74 особи, з них 28 мешканців Луганської та Донецької області.

Мешканці селищ  Ківшарівка  та  Куп’янськ – Вузловий  ознайомилися із змінами у законодавстві,  станом  регіонального ринку праці, профнавчанням;  учні та випускники учбових навчальних закладів  - вибором майбутньої професії;  переселенці з території,  де проводиться антитерористична операція, ознайомилися з інформацією про установи та організації,  які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації   по оформленню пенсій та допомоги переселенцям,  можливого тимчасового та постійного працевлаштування в  м. Куп’янську, м. Харкові та по Україні.

 


 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6423 | Переглядів: 134Дата публікації: 08:21 05.11.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru