Пошук
Виїзна акція центру зайнятості до автовокзалу м. Куп’янськ
Виїзна акція центру зайнятості до автовокзалу м. Куп’янськ

Виїзна акція центру зайнятості до автовокзалу м. Куп’янськ

16.09.2014 року виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» була проведена на території автовокзалу м. Куп’янськ.

16.09.2014 року виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості  з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» була проведена на території автовокзалу м. Куп’янськ.

З метою якісного професійного інформування про  послуги у сфері  зайнятості населення в м. Куп’янську  та  в  Куп’янському районі постійно діє  мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації.  Використовуючи інформаційний куточок , працівники Куп'янського міськрайцентру зайнятості  знайомлять мешканців  міста та району з послугами,  які надає служба зайнятості  про стан  ринку праці,  вакансії  по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами  професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості,  учбовими  закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю та осіб віком від  45 років про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацією щодо започаткування власної справи.   

Працювати на вокзалі довелося з різними категоріями осіб. Особливу увагу, під час проведення виїзних акцій, фахівці приділяють мешканцям інших регіонів. За інформацією звернулось майже 97 осіб з різних питань. Найбільш актуальними були роз’яснення щодо стану ринку праці міста та району. Молодь цікавила можливість тимчасового підробітку. До фахівців центру зайнятості зверталися люди які були вимушені виїхати з місць постійного проживання,  де проводиться антитерористична операція, вони ознайомилися з інформацією про установи та організації,  які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  щодо можливого реєстрації в службі зайнятості участі в роботах  тимчасового та постійного характеру в  м. Куп’янську та м. Харкові.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6346 | Переглядів: 58Дата публікації: 10:29 17.09.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru