Пошук
Виїзна акція центру зайнятості до автовокзалу м. Куп’янськ
Виїзна акція центру зайнятості до автовокзалу м. Куп’янськ

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості до автовокзалу м. Куп’янськ

16.09.2014 року виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» була проведена на території автовокзалу м. Куп’янськ.

16.09.2014 року виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості  з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» була проведена на території автовокзалу м. Куп’янськ.

З метою якісного професійного інформування про  послуги у сфері  зайнятості населення в м. Куп’янську  та  в  Куп’янському районі постійно діє  мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації.  Використовуючи інформаційний куточок , працівники Куп'янського міськрайцентру зайнятості  знайомлять мешканців  міста та району з послугами,  які надає служба зайнятості  про стан  ринку праці,  вакансії  по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами  професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості,  учбовими  закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю та осіб віком від  45 років про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацією щодо започаткування власної справи.   

Працювати на вокзалі довелося з різними категоріями осіб. Особливу увагу, під час проведення виїзних акцій, фахівці приділяють мешканцям інших регіонів. За інформацією звернулось майже 97 осіб з різних питань. Найбільш актуальними були роз’яснення щодо стану ринку праці міста та району. Молодь цікавила можливість тимчасового підробітку. До фахівців центру зайнятості зверталися люди які були вимушені виїхати з місць постійного проживання,  де проводиться антитерористична операція, вони ознайомилися з інформацією про установи та організації,  які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  щодо можливого реєстрації в службі зайнятості участі в роботах  тимчасового та постійного характеру в  м. Куп’янську та м. Харкові.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6346 | Переглядів: 130Дата публікації: 10:29 17.09.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru