Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в с. Грушівка
Виїзна акція центру зайнятості в с. Грушівка

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в с. Грушівка

виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» відбувся в с. Грушківка 12.08.2014 р.

     З метою якісного професійного інформування про  послуги у сфері  зайнятості населення в м. Куп’янську  та  в  Куп’янському районі постійно діє  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації.  Використовуючи інформаційний куточок , працівники Куп'янського міськрайцентру зайнятості  знайомлять мешканців  міста та району з послугами,  які надає служба зайнятості  про стан  ринку праці,  вакансії  по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами  професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості,  учбовими  закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю та осіб віком від  45 років про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацією щодо започаткування власної справи.   

Саме такий захід – виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості  з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» відбувся  в  с. Грушківка 12.08.2014 р.

Особливу увагу, під час проведення виїзних акцій, фахівці приділять мешканцям інших регіонів , які вимушені були покинути місця постійного проживання . На території сільської ради мешкає 2 родина. Дві мами та   5 неповнолітніх  дітей. Всі вони проживають у родичів

       Протягом часу проведення заходу до працівників центру зайнятості звернулося  понад 65  осіб з різних питань. Найбільш актуальними були роз’яснення щодо стану ринку праці міста та району. Молодь цікавила вступна компанія, можливість тимчасового підзаробітку. До фахівців центру зайнятості зверталися люди які були вимушені виїхати з місць постійного проживання,  де проводиться антитерористична операція, вони ознайомилися з інформацією про установи та організації,  які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  щодо можливого реєстрації в службі зайнятості участі в роботах  тимчасового та постійного характеру в  м. Куп’янську та м. Харкові.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6270 | Переглядів: 154Дата публікації: 11:42 13.08.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru