Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в м. Куп'янську
Виїзна акція центру зайнятості в м. Куп\

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в м. Куп'янську

Виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» відбулась в м. Куп’янську 24.07.2014 р.

З метою якісного професійного інформування про послуги у сфері зайнятості населення в м. Куп’янську та в  Куп’янському районі постійно діє інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації. Використовуючи відеотехніку та інформаційний куточок, працівники Куп'янського міськрайцентру зайнятості  знайомлять мешканців  міста та району з послугами,  які надає служба зайнятості  про стан  ринку праці, вакансії по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами  професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю та осіб віком від  45 років про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацією щодо започаткування власної справи.    

Саме такий захід – виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» відбувся  в  м. Куп’янську 24.07.2014 р.

Протягом дня до працівників центру зайнятості звернулося понад 77 осіб з різних питань працевлаштування .

Так, працівники, які підпадають під ризик вивільнення, цікавилися трудовим законодавством, станом регіонального ринку праці, профнавчанням; учні та випускники учбових навчальних закладів - вибором майбутньої професії;  переселенці з території,  де проводиться антитерористична операція, ознайомилися з інформацією про установи та організації,  які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали консультації щодо можливого тимчасового та постійного працевлаштування в м. Куп’янську та м. Харкові.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6237 | Переглядів: 163Дата публікації: 15:26 25.07.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru