Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в c.Сеньково
Виїзна акція центру зайнятості в c.Сеньково

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в c.Сеньково

22.07.2014 року на території Сеньківської сільської ради фахівцями Куп’янського МРЦЗ проведена виїзна акція з використанням Мобільного центру професійної орієнтації

     22.07.2014 року на території Сеньківської сільської ради фахівцями Куп’янського МРЦЗ проведена виїзна акція з використанням Мобільного центру професійної орієнтації. Спеціалісти центру зайнятості та соціальні партнери – спеціаліст з Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської райдержадміністрації, спеціаліст  Служби у справах дітей зустрілися із мешканцями села Сеньково та з  переселенцями з території, де проводиться антитерористична операція.

Спеціалісти Куп’янського МРЦЗ ознайомили шукачів роботи з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, учасники акції переглянули інформаційні матеріали в  інформаційно-просвітницькому куточку, де розміщені буклети, брошури та папки з інформацією про послуги служби зайнятості, центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбові заклади м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю, інформацією для осіб віком від 45 років про отримання освіти за допомогою «ваучерів», інформацію як започаткувати власну справу  отримавши одноразово виплату допомоги по безробіттю.

 Соціальні партнери надали консультації присутнім про соціальні виплати, порядок їх призначення, та про надання субсидій.

       Тимчасові переселенці мешкають на цей час у родичів.

       На обліку в сільській раді знаходиться 14 переселенців -

4 сім’ї, з них: дітей віком до 18 років – 4 чол., осіб, які отримують пенсійне забезпечення – 2 чол., матері, які перебувають у декретній відпустці - 3 чол.

       Переселенці не виявили бажання працевлаштуватися в м. Куп’янську та в районі, 3 сім’ї сподіваються  найближчим часом повернутися  до м. Слав’янська, але інформацію фахівців служби зайнятості сприймали із зацікавленістю.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6229 | Переглядів: 117Дата публікації: 08:36 23.07.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru