Пошук
Виїзна акція в позаміський дитячий табір «Прометей» (24.06.2014 р.)
Виїзна акція в позаміський дитячий табір «Прометей» (24.06.2014 р.)

Поділитися новиною:

Виїзна акція в позаміський дитячий табір «Прометей» (24.06.2014 р.)

24.06.2014 року на території позаміського дитячого табору «Прометей», де тимчасово розміщенні переселенці з території, де проводиться антитерористична операція, фахівцями Куп’янського МРЦЗ проведена виїзна акція з використанням Мобільного центру професійної орієнтації.

24.06.2014 року  на території позаміського дитячого табору «Прометей»,  де тимчасово розміщенні переселенці  з території, де проводиться антитерористична операція, фахівцями Куп’янського МРЦЗ проведена виїзна акція з використанням  Мобільного  центру професійної орієнтації. 

В  таборі мешкає 171 особа,  з них :

    -   дітей віком до 18 років – 85 чол.;

    -   осіб,  які отримують пенсійне забезпечення – 16 чол.;

    -  особи, які перебувають на обліку у Слав’янському МЦЗ – 2 чол.;

    -   матери, які перебувають у декретній відпустці  - 20 чол.

Решта, 46 чоловік повідомили, що  мають офіційне працевлаштування та на даний час знаходяться в щорічних відпустках. Великого бажання працевлаштуватися не було, майже, ні в кого, всі мешканці табору сподіваються на найближче повернення до своїх домівок, але інформацію фахівців служби зайнятості сприймали з зацікавленістю.

Спеціалісти Куп’янського МРЦЗ ознайомили з послугами, які надає служба зайнятості, з станом ринку правці, з вакансіями Куп’янського регіону, м. Харкова та України, організували інформаційно-просвітницький  куточок, де розміщені буклети, брошури та інформаційні бюлетені.  Головним спеціалістом-юрисконсультом надані юридичні консультації в межах  її компетенції.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/6180 | Переглядів: 123Дата публікації: 14:50 25.06.2014
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru