Пошук
Найефективніший засіб самореклами – резюме
Найефективніший засіб самореклами – резюме

Поділитися новиною:

Найефективніший засіб самореклами – резюме

    Резюме – документ, що надає роботодавцю коротку, позитивну й достовірну інформацію та служить основою запрошення на співбесіду.

    Куп’янський  міськрайцентр  зайнятості  проводить для безробітних громадян  семінари  з "Техніки пошуку роботи. Підготовка резюме». Під час семінарів шукачі роботи  знайомляться з основними правилами складання резюме, заповнення кадрових анкет, визначають  джерела  пошуку роботи, складають резюме за допомогою програми «Конструктор резюме», знайомляться з новими формами роботи, а саме складання портфоліо кар'єрного просування особи з використанням сучасних ресурсів: відеорезюме; он-лайн співбесіди.

     13 липня на семінарі з "Техніки пошуку роботи. Підготовка резюме» безробітні були проінформовані про можливість створення  резюме за допомогою «електронного кабінету» на web-сайті Державної служби зайнятості та програми «Конструктор резюме», переглянули вебінар на тему «Резюме на мільйон. Секрети успіху» за допомогою дистанційного помічника з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob».

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/13828 | Переглядів: 7Дата публікації: 11:16 13.07.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru