Пошук
Інформуємо про контракту службу
Інформуємо про контракту службу

Поділитися новиною:

Інформуємо про контракту службу

      Куп’янський міськрайцентр зайнятості для інформування населення про контрактну службу проводить роз’яснювальну роботу під час індивідуальних та групових заходів. Протягом року в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості було проведено 25 семінарів з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі 311 безробітних. Інформування зайнятого населення про контрактну службу здійснюється під час виїзних акцій по Куп’янському району, яких відбулося вже 14. За 6 місяців 2018 р. 23 шукача роботи підписали контракт та проходять службу по теперішній час в Збройних Силах України.

     В профінформаційному секторі всі бажаючі можуть ознайомитися  з  блоком інформації «Захистимо Вітчизну разом», «Інформація для  демобілізованих осіб», на стендах розміщені  плакати про умови прийняття на контрактну службу, переваги та перспективи.

    На заходи завжди запрошуються представники Куп’янського об’єднаного військового комісаріату, які  проводять роз’яснювальну роботу та відповідають зацікавленим особам на запитання стосовно контрактної служби .   

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/13825 | Переглядів: 6Дата публікації: 11:43 11.07.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru