Пошук
Робота мобільного засобу інформування населення з питань працевлаштування та професійного навчання в Кислівській сільській раді
Робота мобільного засобу інформування  населення 
з питань працевлаштування та професійного навчання   в Кислівській сільській раді

Поділитися новиною:

Робота мобільного засобу інформування населення з питань працевлаштування та професійного навчання в Кислівській сільській раді

   05.07.2018 р. в  с. Кислівка  Куп’янського району  біля будинку сільської ради пройшла виїзна акція центру зайнятості  з використанням спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр професійної орієнтації»

Під час роботи мобільного центру  до спеціалістів Куп’янського  центру зайнятості  за консультацією звернулося  187 мешканців сільської ради  ( 9 осіб з інвалідністю, 3 особи, які планують звільнюватися з роботи, 7 випускників ПТНЗ, 3 переселенця із зони АТО, 1 учасник бойових дій).

    Мешканців села, які звернулися  до фахівців служби, цікавили питання щодо можливості працевлаштування та  стану ринку праці в регіоні, військової служби за контрактом,    участь у громадських роботах та оплата праці, умов  отримання робітничої професії в Харківському центрі професійно-технічної освіти, навчальних закладах міста Куп’янська,  відкриття власної справи тощо.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/13813 | Переглядів: 6Дата публікації: 08:29 06.07.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru