Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в Сеньково
Виїзна акція центру зайнятості в Сеньково

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в Сеньково

     З метою якісного професійного інформування населення про державні послуги у сфері  зайнятості населення в різних місцях міста Куп'янська та в селах Куп'янського району  біля селищних рад  розміщується  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації, до якого входить відеотехніка, де демонструються навчальні фільми та інформаційні відеоматеріали,  інформаційний куточок,  біля якого різні категорії зайнятого населення - мешканці міста та району можуть ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості.

Так 21.06.2018 р. в  с. Сеньково відбулася виїзна акція Куп’янського міськрайцентру зайнятості з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації».  До працівників центру зайнятості звернулося  під час проведення виїзної акції 145 осіб,  які отримали інформацію та консультації з різних питань:

Працівники, які підпадають під ризик вивільнення, отримали консультації  щодо трудового законодавства, підбору відповідних варіантів працевлаштування, стану ринку праці.

 Учні шкіл, випускники учбових закладів отримали рекомендації відносно вибору майбутньої професії.

 Звільнені з військової служби ознайомилися з інформацією про соціальні гарантії учасникам АТО.  

Тимчасові  мешканці  та  вимушені переселенці переглянули  інформацію про установи та організації, які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  по працевлаштуванню в  м. Куп’янську та в м. Харкові.

Інші мешканці села ознайомилися з інформацією у інформаційному куточку  про центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбові заклади м. Куп’янська та м. Харкова, центри реабілітації для осіб з інвалідністю, отримання освіти за допомогою «ваучерів», про «контрактну службу».

       Інформацію фахівців служби зайнятості сприймали із зацікавленістю та подякували за сприяння у працевлаштуванні.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/13773 | Переглядів: 18Дата публікації: 16:48 21.06.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru