Пошук
ОБ’ЯВА
ОБ’ЯВА

Поділитися новиною:

ОБ’ЯВА

   Громадська організація ”Шлях до життя” реалізує проект Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні при фінансовій підтримці Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, ”Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні”.

  Розмір грантів на розвиток власного бізнесу становить до 2500 євро ( у гривні за курсом ООН на час закупівлі відповідних активів) та має бути використаний для придбання обладнання, інструментів, професійної техніки, меблів тощо.

   До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи або місцеві мешканці Харківської області, які мають досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне виробниче, офісне чи торгівельне приміщення, наявне свідоцтво ФОП, ПП, ТОВ з реєстрацією до 01.01.2017 року. Кількість учасників становить 90 осіб ( з них 50% - ВПО, 50% - місцеві мешканці).

   В рамках проекту планується проведення дводенного тренінгу з питань аналізу ринку, маркетингу та просування товарів чи послуг, юридичних аспектів приватного підприємства, планування фінансів, нюансів бух обліку та податкової звітності, підготовки бізнес-планів.

  Для участі у конкурсному відборі необхідно звернутися до ГО ”Шлях до життя”, Людмила. 0953240370 та заповнити анкету за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#YYAx, пароль: courses;

   Перший відбір планується розпочати з початку червня 2018 року, анкети для участі у проекті бажано заповнити до 31.05.2018 року.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/13361 | Переглядів: 29Дата публікації: 15:36 24.05.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru