Пошук
Семінар «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини між роботодавцями і службою зайнятості»
Семінар «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини  між роботодавцями  і службою зайнятості»

Поділитися новиною:

Семінар «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини між роботодавцями і службою зайнятості»

  03 травня 2018 року для 12 роботодавців був проведений  семінар  на  тему  «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини  між роботодавцями  і службою зайнятості».

      Учасники  семінару  отримали буклети про  послуги ,які надає  служба зайнятості  роботодавцям, а також інформацію про стан ринку праці, основні тенденції на локальному ринку праці.

      Зацікавила роботодавців інформація про те, яким чином здійснити підбір персоналу, в тому числі з використанням сучасних профдіагностичних методик, як за допомогою служби зайнятості організувати профнавчання, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, у  тому числі безпосередньо на робочих місцях , а  також  підвищити  кваліфікацію своїм  працівникам  шляхом  навчання  за  допомогою  ваучерів.

      На семінарі Тамара  Григорова проінформувала   про наявність резюме  безробітних Куп’янського МРЦЗ- претендентів для заповнення вакансій, в тому числі безробітних осіб з інвалідністю.

     Учасники семінару ознайомились з інформацією про електронні кабінети роботодавців, розміщення інформації  на сайтах за допомогою центру  зайнятості.

    Крім того, роботодавців  зацікавила  можливість  здійснювати  відео-презентацію  вакансій  на  сторінці  служби  зайнятості  у фейсбуці, а  також  переглядати  відео-резюме  претендентів  на вільні  робочі  місця .    

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/13078 | Переглядів: 13Дата публікації: 13:43 04.05.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru