Пошук
В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Поділитися новиною:

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

   12.04.2018 р. в рамках загальноукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для інформування громадян про їхні права та механізми захисту цих прав  гарантовані їм Конституцією України на семінар  із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці був запрошений старший державний виконавець Закопайло Олександр міжрайонної  ДВС по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ ГТУЮ  у Харківській області.

Спеціаліст державної виконавчої служби виступив перед безробітними Куп’янського міськрайцентру зайнятості - розповів про загальноукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», повідомивпро єдиний всеукраїнський контакт-центр «0800213103», який працює цілодобово безкоштовно у межах України та відповів на запитання присутніх:

Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

Що необхідно знати, щоб звернутися до суду?

Як оформити аліменти?

Що робити, якщо один з батьків добровільно не сплачує аліменти?

Яка відповідальність у разі несплати аліментів?

Спеціаліст центру зайнятості Забудько Оксана ознайомила шукачів роботи з послугами, які надає Державна служба зайнятості, дистанційним помічником з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob», запропонувала  присутнім переглянути добірку матеріалів у інформаційному блоці «Ваші права та обов’язки», самостійно ознайомитися з паспортами ринкоутворюючих підприємств м. Куп’янська.

  

        

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/12865 | Переглядів: 28Дата публікації: 15:53 12.04.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru