Пошук
Гендерний тиждень
                        Гендерний тиждень

Поділитися новиною:

Гендерний тиждень

    З  19.02.2018 р. по 23.02.2018 р. в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості для зайнятого та незайнятого населення проходить гендерний тиждень за участю молоді та жінок.

    До проведення  гендерного тижня підготовлена тематична експозиція «Гендерна рівність», де шукачі роботи можуть ознайомитися з інформацією з гендерних питань, інформацією для жінок та молоді,  щодо запобігання торгівлі людьми,  домашнього насильства, щодо здорового способу життя,  навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

  10 заходів запропоновано відвідати безробітним  під час гендерного тижня –  це семінари, тренінги, презентації. В заходах беруть участь соціальні  партнери служби зайнятості.

  21.02.2018 р. відбувся семінар «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці», в заході прийняло участь 22 особи - молодь та жінки різного віку.   

   На захід була запрошена директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова І.Т., яка виступила перед безробітними з лекцією «Як захистити себе від шахрайства».

      Під час проведення семінару безробітні отримали поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон, дізналися про схеми шахрайства з боку посередників у працевлаштуванні, отримали інформаційні матеріали про громадські організації, які можуть допомогти людям, що потрапили в біду, поспілкувалися із спеціалістом служби для сім’ї, дітей та молоді, ознайомилися з інформаційними матеріалами у профінформаційному секторі на тему «Запобігання торгівлі людьми».

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/12486 | Переглядів: 53Дата публікації: 16:43 21.02.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru