Пошук
ЩОБ БУТИ УСПІШНИМ
ЩОБ БУТИ УСПІШНИМ

Поділитися новиною:

ЩОБ БУТИ УСПІШНИМ

Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформацію існуючих, а також зміну економічних відносин і оформлення нових ринків.

У результаті змінюється технологічний уклад світового суспільства. Потреба у нових компетенціях усе більше зростає: одні професії зникають, інші – з’являються. Ринок праці стрімко змінюється. Вже сьогодні функціонують магазини без касирів, автомобілі без водіїв, з’явились нові технології створення, розміщення, передавання та зберігання інформації, мови програмування тощо.

   Що в таких умовах потрібно знати випускникам школи, щоб бути успішним у майбутній професійній діяльності, бути затребуваними на ринку праці. Саме ця тема цікавила  старшокласників ЗОШ №11 м. Куп’янська на зустрічі зі спеціалістом Куп’янського міськрайцентру зайнятості. Щоб бути успішним, спеціалісти рекомендують:

Ø вірно визначити професію, напрям своєї зайнятості;

Ø стати професіоналом своєї справи, фінансово грамотною особистістю.

Молоді важливо також знати, що в умовах сьогодення визначальними чинниками, які мають значний вплив як на розвиток галузей виробництва, так і на важливість формування необхідних компетенцій, якими мають володіти сьогодні і в майбутньому,  є:

Ø розвиток інформаційних технологій (виникають нові види комп'ютерного і мобільного обладнання; програмне забезпечення; різновиди безпровідного доступу до мережі Інтернет, нові технології сприйняття),

Ø крос-функціональність (для більшості вакансій недостатньо мати ґрунтовні знання з однієї сфери, варто володіти знаннями з декількох галузей, а також іноземними мовами),

Ø мобільність (готовність до зміни сфери діяльності та навіть місця проживання в зв’язку з цим) тощо.

Складні завдання стоять перед молоддю, а це означає, що працювати над собою, формувати навички майбутнього потрібно вже сьогодні, сидячи за шкільною партою.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/12109 | Переглядів: 83Дата публікації: 15:31 18.01.2018
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru