Пошук
Використання профінформаційного терміналу
Використання профінформаційного терміналу

Поділитися новиною:

Використання профінформаційного терміналу

Одним з найважливіших рішень людини в її житті є вибір виду професійної діяльності. Від цього залежатиме реалізація прагнень і бажань молоді. Найкраще, коли обрана професія враховуватиме інтереси, нахили і здібності людини. Але цього замало, необхідно також враховувати потреби ринку праці – що є затребуваним у суспільстві? Водночас, важливо розмежовувати філософію «роботодавця» і «найманого працівника»: адже кожен може бути як найманим працівником, який виконує певну роботу і за це отримує плату, так і роботодавцем – людиною, яка організовує провадження певної діяльності, несе відповідальність за прийняті рішення і отримує дохід. Тому при спілкуванні із старшокласниками фахівці центру зайнятості, що відповідають за профорієнтаційний напрямок роботи, радять їм  під час вибору професії виконати наступні кроки:

вивчати свої можливості, індивідуально-психологічні особливості (здібності, темперамент, риси характеру, що можливо визначити шляхом тестування);

ознайомлюватися  з різними типами і описами професій;

обирати привабливу для себе професію чи напрям професійної діяльності та детально її вивчати.

      Велику допомогу в здійсненні таких кроків випускникам надає профорієнтаційний апаратний комплекс (ПАК). Інформація, яку містить профорієнтаційний термінал, цінна не лише для учнівської молоді, але і для вчителів і батьків.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11910 | Переглядів: 74Дата публікації: 09:55 22.12.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru