Пошук
Рука допомоги – вихід є!
Рука допомоги – вихід є!

Поділитися новиною:

Рука допомоги – вихід є!

          Нещодавно, в рамках реалізації у Харківській області пілотного проекту відповідно до постанови КМУ від 02.12.2015 року № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами), в м. Куп’янськ тренерами проекту «Рука допомоги» був проведений дводенний семінар-тренінг «Комунікативна гнучкість, управління спілкування та основи психологічної діагностики», в якому взяли участь фахівці Куп’янського, Борівського, Дворічанського та Шевченківського центрів зайнятості та працівники соціальних служб цих же районів. Всього в заході були задіяні 24 учасники.

              На семінарі були висвітлені такі питання:

  • вимоги до працівників соціальних служб у сучасних реаліях України;
  • сучасна концепція клієнтського сервісу та її застосування у роботі соціальних служб;  
  • участь у проекті-можливість для учасників розвинути власні професійні компетенції та посилити навички управління трудовою соціалізацією безробітних отримувачів державної соціальної допомоги та ВПО та ін..

Знання набуті на семінарі сприятимуть більш ширшому залученню до участі в пілотному проекті членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, які є найбільш незахищеними та соціально вразливими категоріями осіб у сучасному суспільстві.    

        

 

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11808 | Переглядів: 59Дата публікації: 15:44 11.12.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru