Пошук
Продовження акції «16 днів проти насильства»
Продовження акції «16 днів проти насильства»

Поділитися новиною:

Продовження акції «16 днів проти насильства»

    Куп’янський міськрайцентр зайнятості разом із соціальними партнерами з 25 листопада по 10 грудня проводить заходи присвячені  щорічній акції  «16 днів проти насильства».

В рамках цієї акції та в рамках Всеукраїнського тижня права 05.12.2017 р. на семінар «Молодь на ринку праці» до центру зайнятості була запрошена головний спеціаліст Відділу «Куп’янського бюро правової допомоги» Чугуївського МЦ з надання БВПД  Воробйова О.С., яка виступила перед  присутніми з інформацією про захищеність осіб у правовій державі, про порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. В заході прийняло участь 29 безробітних, які отримали відповіді від спеціаліста на такі питання:

·       Що таке «бюро правової допомоги»?

·       Які послуги можна отримати?

·       Хто може скористатися послугами «бюро правової допомоги»?

·       Хто оплачує послуги бюро?

 

     06.12.2017 р. був проведений семінар "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці" .

    Під час проведення семінару безробітні дізналися про схеми шахрайства з боку посередників у працевлаштуванні, переглянули фільм «Не продавайся!», отримали інформаційні матеріали про громадські організації, які можуть допомогти людям, що потрапили в біду, ознайомилися з інформаційними матеріалами у профінформаційному секторі на тему «Запобігання торгівлі людьми».

 

Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11759 | Переглядів: 59Дата публікації: 16:45 06.12.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru