Пошук
Допомагаємо людям з інвалідністю
 Допомагаємо людям з інвалідністю

Поділитися новиною:

Допомагаємо людям з інвалідністю

  З 25 листопада по 10 грудня  підтримується міжнародною спільнотою акція  «16 днів проти насильства». Під час проведення акції у багатьох країнах світу визначають 3 грудня, як  Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

      04.12.2017 р. до Куп’янського міськрайцентру зайнятості були запрошені шукачі роботи  на семінар за участю людей з  інвалідністю. Відвідувачі ознайомилися з послугами, які надає служба зайнятості для людей з обмеженими фізичними можливостями, вакансіями по Куп’янському району, м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами реабілітації, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю, інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів».

      На захід був запрошений заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Куп’янського міськвиконкому  Шкарлет Віктор Григорович,  який виступив з інформацією про виплати соціальної державної допомоги, центри реабілітації та соціальні програми на допомогу людям з інвалідністю.

     

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11727 | Переглядів: 55Дата публікації: 16:43 04.12.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru