Пошук
Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства»
Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства»

Поділитися новиною:

Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства»

     З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій із більш ніж 100 країн світу активізують у ці дні свої зусилля заради спільної мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників та співвітчизниць.

        Початком акції в Куп’янському районі була зустріч  представників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення  під час  проведення «круглого столу» для вироблення спільних планів дій щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Зустріч відбулася в Куп’янському МРВ  з питань пробації  Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації. У заході брали участь:

  • провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Куп’янського міськрайцентру зайнятості Забудько О.В.;
  • фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Куп’янської міської ради Білоцерковський О.В.;
  • начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УПСЗН Куп’янської РДА Юрченко В.В.;
  • директор Куп’янського районного центру СССДМ Білякова І.Т.;
  • начальник відділу «Куп’янське бюро правової допомоги» Чугуївського МЦ з надання БВПД Шепілова Л.Д.;
  • фахівець із соціальної роботи з суб’єктами пробації Куп’янського МРВ з питань пробації Балабай С.В.

    Під час «круглого столу» присутні ознайомилися з «Меморандумом про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятістю (Центральним апаратом)», обговорювали заплановані  заходи  співпраці  структурних підрозділів з питань соціального захисту населення на 2018 рік.

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11660 | Переглядів: 45Дата публікації: 08:58 27.11.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru