Пошук
ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ
ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ

Поділитися новиною:

ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ

За 10 місяців 2017 року до Куп'янського міськрайцентру зайнятості звернулося більше 400 роботодавців, якими запропоновано 3 тисячі вакансій. Кількість роботодавців зросла на 12% у порівнянні з минулим роком, а число поданих вакансій збільшилося на 153 одиниці. Підприємствам, організаціям, установам потрібні були: керівники, менеджери – 126 вакансій; професіонали – 226 вакансій; фахівці – 224; технічні службовці – 57; працівники торгівлі і послуг – 460; працівники сільського господарства – 318; кваліфіковані робітники – 449; робітники по обслуговуванню машин і устаткування – 608; працівники за найпростішими професіями -533 вакансії. Більшість вакансій, а саме 78% - це за робітничими професіями. 

Для попередження трудової міграції та забезпечення кадрової потреби роботодавців в Україні стартував соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні». Державна служба зайнятості, зокрема, Куп’янський МРЦЗ за підтримки органів місцевої влади проведе інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір претендентів на вакансії для роботодавців.

За січень-жовтень поточного року за сприянням у працевлаштуванні звернулося більше трьох з половиною тисяч осіб, були працевлаштовані 2968 пошукачів роботи.
Завдяки підвищенню результативності роботи у звітному періоді рівень укомплектування вакансій становить 98,9%, що на 0,7% більше у порівнянні з минулим роком. 

 

 
Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11625 | Переглядів: 75Дата публікації: 11:45 22.11.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru