Пошук
Інформуємо про легальну зайнятість
 Інформуємо про легальну зайнятість

Поділитися новиною:

Інформуємо про легальну зайнятість

Чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин - «тіньовою» зайнятістю. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата (так звана «зарплата в конвертах») – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів. Це не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема України.

Служба зайнятості всіляко допомагає та інформує населення  про негативні наслідки «тіньової» зайнятості, постійно проводиться інформаційна робота як із занятим, так і з незанятим населенням .

16 листопада спеціаліст Куп’янського міськрайцентру зайнятості виступила з лекцією на тему «Легальна зайнятість» перед відвідувачами Куп’янського МРВ пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації. Присутні ознайомилися з інформацією про послуги служби зайнятості,  навчання у центрах професійно-технічної освіти, ринком праці міста та району, переглянули вакансії по Куп’янську та по Україні,  розглянули негативні наслідки «тіньової» зайнятості.

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11584 | Переглядів: 115Дата публікації: 11:52 17.11.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru