Пошук
Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми
Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

Поділитися новиною:

Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

Торгівля людьми – третій за прибутковістю вид нелегального бізнесу (після торгівлі наркотиками та зброєю).

 Громадяни будь-якої країни можуть стати жертвами торгівлі через застосування до них сили, примусу, використання елементів шахрайства, співучасті членів їх сімей чи інших осіб у злочинній змові з торговцями людьми. Або ж унаслідок отримання недостовірної інформації про те, що насправді чекає на них у країні призначення, тобто внаслідок необізнаності про реальний стан справ.

Уряди більшості країн основні зусилля в цій сфері фокусують на протидії „нелегальній міграції”, організованій злочинності та нелегальній проституції, не звертаючи належної уваги на необхідність розробки превентивних програм та заходів, покликаних забезпечити ефективний захист прав жертв торгівлі людьми.

В рамках заходів з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 20 жовтня 2017 року на базі Куп’янського МРЦЗ відбувся інфомаційно-просвітницький семінар «Запобігання нелегальній торгівлі та міграції». Участь у семінарі прийняла провідний фахівець з соціальної роботи Куп’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді Іншина Н. В. Торгівля людьми – це явище, до якого ніхто не повинен залишатися байдужим, - основний меседж семінару, який прослухали 18 відвідувачів центру зайнятості.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11357 | Переглядів: 63Дата публікації: 15:11 23.10.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru