Пошук
Не проґавте свій шанс
 Не проґавте свій шанс

Поділитися новиною:

Не проґавте свій шанс

У Харківській області стартував пілотний проект «Рука допомоги», який впроваджується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку та має на меті виведення людей зі стану бідності шляхом сприяння у працевлаштуванні, залученні до громадських робіт або започаткуванні власної справи.

Наразі 9 учасникам цього проекту Харківської області надано фінансову підтримку на загальну суму 551 тис. грн. на закупівлю обладнання та матеріалів для ведення бізнесу.

Одними з отримувачів фінансової допомоги стала і родина з міста Куп’янська, яка розробила та успішно захистила бізнес-план по виготовленню комбінованих кормів для домашніх тварин. Виробництво кормів неможливе без сучасного обладнання, таке як гранулятори, екструдери, зернодробарки. Саме це обладнання було придбане за бюджетні кошти на загальну суму 64 тисячі гривень. 

Крім того, у рамках проекту 7 безробітних та шукачів роботи Куп’янщини вже влаштувалися на нову роботу, а 10 - взяли участь у громадських роботах.

Невдовзі ще один наш земляк- учасник проекту отримає фінансову допомогу.

Довідка:  Пілотний проект «Рука допомоги» реалізується у трьох областях: Львівській, Полтавській та Харківській.

Щоб стати учасником проекту непрацюючі особи працездатного віку, які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені або внутрішньо переміщені особи та проживають у місті Куп’янськ та Куп’янському районі, повинні звернутись до центру зайнятості або до управління праці та соціального захисту населення за місцем фактичного проживання із відповідною заявою. З документів потрібні: довідка про отримання/неотримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Державна соціальна допомога для учасників проекту зберігається.

 

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11344 | Переглядів: 68Дата публікації: 11:30 23.10.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru