Пошук
Розслідування страхових випадків.
Розслідування страхових випадків.

Поділитися новиною:

Розслідування страхових випадків.

З метою забезпечення цільового та ефективного використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття базовими центрами зайнятості  здійснюється розслідування страхових випадків шляхом проведення перевірки достовірності даних, які є підставою для надання особі статусу безробітної та виплати їй матеріального забезпечення.

               Перевірки достовірності проводяться шляхом звіряння наданої особою інформації з відомостями, наявними в Державній податковій адміністрації України, Пенсійному фонді України, у державних реєстраторів, проведення перевірки безпосередньо на підприємствах, в установах, організаціях та у фізичних осіб.

              За 9 місяців 2017 року робочою групою Куп’янського МРЦЗ по організації роботи з розслідування страхових випадків  було проведено 12 засідань, де розглянуті розбіжності між даними ПФУ та первинними документами по 32 особам, з яких по 8 особам виявлені факти порушення та прийняті рішення щодо повернення незаконно отриманих коштів матеріального забезпечення на загальну суму 6767 грн. 28 коп., що повернуті до Фонду в повному обсязі.    

  

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11304 | Переглядів: 72Дата публікації: 14:26 17.10.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru