Пошук
Фахівці і професіонали у своїй справі потрібні завжди
 Фахівці і професіонали у своїй справі потрібні завжди

Поділитися новиною:

Фахівці і професіонали у своїй справі потрібні завжди

   Робота, професія, спеціальність є однією зі складових нашого повноцінного та щасливого життя. Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. Вступ до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проектом, над яким майбутні абітурієнти працюють разом з батьками, вчителями, спеціалістами служби зайнятості.
      Кожному громадянину нашої країни надано право на вибір професії, рід занять і роботи. Проте це право, як показує практика, інколи дуже важко реалізувати - не вистачає знань про самі професії, тих вимог, які вони пред'являють до особистості працюючого, і умінь оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності.
     Вибір професії - це не миттєвий акт, а процес, що складається з низки етапів, тривалість якого залежить від зовнішніх умов та індивідуальних особливостей суб'єкта вибору професії. Він ускладнюється тим, що нині існують тисячі різноманітних професій, при цьому приблизно щороку з'являються сотні нових і зникають десятки старих. Існують певні традиції та особливості у виборі тієї чи іншої професії.

  Під час профорієнтаційної зустрічі з старшокласниками Кіндрашівської ЗОШ 1-3ст., ЗОШ №11 1-3 ст. м. Купянська  у вересні 2017р. спеціалісти  Куп’янського міськрайцентру зайнятості, використовуючи факти стану ринку праці, дані стенду «Барометр професій» стверджують  таку думку, що яку б  професію  школярі  не обрали, який би  фах  не освоїли, фахівці і професіонали у своїй справі завжди потрібні, не залежно від моди на професію чи затребуваність на ринку. Головне, щоб  відповідально ставилися до обраного шляху, адже  правильний вибір - запорука  майбутнього добробуту і впевненості. І в цьому їм завжди прийдуть на допомогу фахівці служби зайнятості.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11182 | Переглядів: 90Дата публікації: 11:11 29.09.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru