Пошук
Семінар «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців»
Семінар «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців»

Поділитися новиною:

Семінар «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців»

 19  вересня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців»

    На семінарі фахівець служби зайнятості ознайомив всіх присутніх з основними послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, проінформував про зміни, що відбулися у законодавстві. Всі роботодавці мали можливість отримати інформацію про те, яким чином здійснити підбір персоналу, в тому числі з використанням сучасних профдіагностичних методик. Наголосив на тому, як за допомогою служби зайнятості організувати профнавчання, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, у тому числі безпосередньо на робочих місцях.

        Крім цього були обговорені шляхи подальшого удосконалення співпраці центру зайнятості з роботодавцями з питань задоволення кадрової потреби роботодавця.  Представників роботодавців проінформовано про професійно-кваліфікаційний склад безробітних Куп’янського  МРЦЗ, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами.

 

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11094 | Переглядів: 80Дата публікації: 10:31 20.09.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru