Пошук
Професійне тестування в центрі зайнятості
Професійне тестування в центрі зайнятості

Поділитися новиною:

Професійне тестування в центрі зайнятості

Правильний вибір професії дає змогу успішно побудувати власне життя та власну професійну кар’єру. Проте, не завжди молодь має можливість  обирати свій професійний шлях із врахуванням власних можливостей, навичок, вмінь, знань, стану здоров’я, потреб ринку праці. У таких випадках не обійтись без кваліфікованих порад спеціалістів.

 З метою виявлення індивідуально-психологічних властивостей учнівської молоді фахівці Куп’янського МРЦЗ пропонують різноманітні  групові та індивідуальні заходи з використанням психодіагностичного тестування. Як пройти таке тестування? Будь-хто зацікавлений у даному питанні може звернутися до фахівця з профорієнтації служби зайнятості, який проведе профдіагностичне тестування і за його результатами порадить сферу діяльності, яка максимально відповідає індивідуальним можливостям людини, а також професію, яка користується попитом на ринку праці. Значення даної послуги важко переоцінити, адже саме вчасно пройдений тест допоможе уникнути серйозної помилки - неправильного вибору професії.

Протягом липня-вересня 18 молодих осіб пройшли тестування в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості. На фото Григорова Валерія, яка навчається в 11 класі гімназії №1 міста Куп’янськ, успішно пройшла тестування та підтвердила свій вибір професії у сфері інтелектуальної  та природно-реалістичної діяльності.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/11051 | Переглядів: 84Дата публікації: 16:42 14.09.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru