Пошук
Отримуй нову професію…
Отримуй нову професію…

Поділитися новиною:

Отримуй нову професію…

      Державна служба зайнятості –  це служба, яка здійснює заходи щодо  сприяння зайнятості населення, зокрема надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг,створення банку вакансій та пошук підходящої роботи, працевлаштування громадян на вакантні та новостворені робочі місця. підвищення конкурентоспроможності незайнятих громадян шляхом організації професійного навчання, організації тимчасових та  громадських робіт.

      У системі заходів щодо працевлаштування безробітних важливу роль відіграє професійне навчання. Ця соціальна послуга ефективно сприяє підвищенню конкурентоспроможності, мобільності шукачів роботи, активізації їх зусиль на сучасному ринку праці. Важливо розуміти , що підвищення кваліфікації, стажування на робочому місці -  це потреба часу, і кожний безробітний, який має на меті працевлаштування на гарній роботі з гідною заробітною платою повинен постійно навчатися. Навчання в центрах професійно - технічної освіти  України дає можливість безробітним проходити професійне навчання за видами навчання:  підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації. На сайті Харківського обласного центру  зайнятості в розділі  Центр  професійно технічної освіти  можна отримати всю необхідну інформацію.

 (Web: http://www.dcz.gov.ua/kha)

 На сайті Харківського центру професійної освіти ДСЗ (osvita.khcz.gov.ua/) всі зацікавлені особи можуть переглянути фото- та відеоматеріали. При організації профнавчання безробітних Куп’янський  центр зайнятості дбає насамперед про узгодження потреб та інтересів безробітного, роботодавця і вимог ринку праці, оперативне працевлаштування особи на підходящу роботу та закріплення на робочому місці за здобутою професією.

     Крім цього  служба зайнятості  всім бажаючим пропонуємо навчання в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості ((044) 528-41-52, pk-ipkdszu@ukr.net )за освітніми послугами «бакалавр» «магістр» «спеціаліст» «доктор філософії» за спеціальностями:

  • Менеджмент
  • Психологія
  • Економіка
  • Соціальна робота
  • Публічне управління та адміністрування

Якщо вас зацікавила інформація,  звертайтеся до фахівців  Куп’янського центру зайнятості (тел.5-69-24)

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10955 | Переглядів: 83Дата публікації: 14:23 30.08.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru