Пошук
22 серпня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців
22 серпня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців

Поділитися новиною:

22 серпня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців

22 серпня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Право  підприємств , у тому   числі,на яких  працюють  інваліди,щодо отримання коштів  для  виплати  працівникам  допомоги  по частковому  безробіттю. Ваш  шанс  зберегти  трудовий колектив», який відвідали 10 роботодавців.

    Під час семінару  присутні  були  ознайомлені : зі ст.47 Закону України «Про зайнятість населення», у якій йдеться  про надання  допомоги  по частковому безробіттю  застрахованим  особам у  разі втрати ними  частини  заробітної  плати  внаслідок вимушеного  скорочення  передбаченої  законодавством  тривалості  робочого  часу  у зв’язку  із  зупиненням (скороченням) виробництва продукції  без припинення трудових  відносин;  з умовами та порядком  надання допомоги  по  частковому  безробіттю;   із Законом України від 21.03.1991 р « Про основи соціальної захищеності  інвалідів в Україні».

         До учасників семінару довели, що допомога надається підприємствам для виплати працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення тривалості  робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва без припинення трудових відносин. Виплати здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Для отримання виплати допомоги  з часткового безробіття роботодавці  повинні звернутись до центру зайнятості й повідомити про можливе зупинення (скорочення) виробництва не пізніше дати  початку зупинення (скорочення) виробництва.

 

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10923 | Переглядів: 82Дата публікації: 10:11 23.08.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru