Пошук
Гендерний тиждень
 Гендерний тиждень

Поділитися новиною:

Гендерний тиждень

  Для забезпечення конкурентоспроможності шукачів роботи в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості для зайнятого та незайнятого населення постійно проводяться гендерні тижні за участю молоді та жінок.         

       З  07.08.2017 р. по 11.08.2017 р. був  проведений  гендерний тиждень,  де  прийняло участь 266 осіб.

    Під час проведення цього заходу  підготовлена тематична експозиція «Гендерна рівність», запрошені шукачі роботи ознайомилися з інформацією з гендерних питань,  для жінок та молоді,  переглядали фільм щодо запобігання торгівлі людьми,  домашнього насильства, отримали поради щодо здорового способу життя, дізналися про громадські організації, які можуть допомогти людям, що потрапили в біду.

     19 заходів було запропоновано відвідати безробітним  під час гендерного тижня –  це семінари, тренінги, міні-ярмарок вакансій, запрошені на семінари соціальні  партнери, багато вдячних слів почули на свою адресу :

 

  • директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова І.Т., провела  відеолекторій  для безробітних проти насильства щодо жінок, ознайомила присутніх з новою програмою  держави «Сімейний патронат для дитини»
  • юрисконсульт Куп’янського міськрайцентру зайнятості Гуськова Л.В. розлянула  питання працевлаштування за трудовим договором та негативні наслідки нелегального працевлаштування.  

   Участь у таких заходах допомагає громадянам  зорієнтуватися для професійного  самовизначення, активізації працевлаштування, конкурентоспроможності на сучасному ринку праці та повернення до трудової діяльності.

 

 

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10903 | Переглядів: 101Дата публікації: 15:17 11.08.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru