Пошук
Виїзна акція центру зайнятості
Виїзна акція центру зайнятості

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості

   В теплий період року фахівці Куп’янської служби зайнятості  відвідують мешканців сіл з інформаційно-роз’яснювальною роботою.

Використовуючи мобільний центр на колесах, дуже зручно  доїхати у самі віддалені куточки Куп’янщини. Цього дня  зустріч відбувалась з мешканцями с. Смородьківка. Різні категорії зайнятого населення могли ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці Куп’янщини,  м. Харкова та України, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів», як започаткувати власну справу. Окремою темою була добірка «Захистимо Вітчизну разом», щодо  мобілізації, соціального захисту та надання послуг  в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби та учасників АТО.

 Найбільше цікавило людей можливість працевлаштування, проходження навчання. Діти, військовослужбовці ознайомилися з інформацією про їх соціальні гарантії.   Тимчасові  мешканці  та  вимушені переселенці з території,  де проводиться антитерористична операція, переглянули  інформацію про установи та організації, які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  по працевлаштуванню в  м. Куп’янську та в м. Харкові.

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10878 | Переглядів: 111Дата публікації: 13:37 28.07.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru