Пошук
Послуги служби - сільським мешканцям
Послуги служби - сільським мешканцям

Поділитися новиною:

Послуги служби - сільським мешканцям

Вже традиційно в теплу пору року проходять зустрічі спеціалістів Куп’янського міськрайцентру зайнятості з жителями різних куточків району. Нещодавно така виїзна акція відбулася до мешканців с. Кіндрашівка. Профінформатор Вікторія Попова та профконсультант Надія Беднарська донесли відвідувачам заходу інформацію про ситуацію на ринку праці Куп’янщини, про актуальні на сьогодні професії та спеціальності, про можливість професійного навчання та підвищення кваліфікації як безпосередньо у роботодавця,  так і у спеціалізованому центрі профтехосвіти служби зайнятості.

До фахівців центру зайнятості прийшли школярі, які відпочивають у пришкільному таборі. Діти в ігровій формі отримали інформацію про сучасний світ професій. Завершилася зустріч малюнками на асфальті «Малюю майбутню професію».

Разом зі спеціалістами центру зайнятості до жителів села приїздив представник військкомату, який інформував про наявність вакансій як військових, так і цивільних у військових частинах Харківщини та можливість працевлаштування за контрактом у Збройні сили України. Всього в заході взяли участь близько 160 чол., в тому числі школярі. 

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10721 | Переглядів: 124Дата публікації: 12:17 16.06.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru