Пошук
Одна з контрольних функцій служби зайнятості
Одна з контрольних функцій служби зайнятості

Поділитися новиною:

Одна з контрольних функцій служби зайнятості

         Безробіття – соціально - економічне явище, за якого частина осіб не має змоги реалізувати своє право на працю та отримання заробітної плати  (винагороди) як джерела існування. Тому головною метою служби зайнятості якраз і є підтримка особи у цей скрутний час: допомога в пошуку роботи, матеріальне забезпечення,  професійне навчання та орієнтація тощо. Під час звернення особи до служби зайнятості вона надає документи, що дають їй право на одержання допомоги по безробіттю.

          З метою проведення перевірки обґрунтованості даних, які є підставою для надання особі статусу безробітного та виплати матеріального забезпечення, в центрі зайнятості створена та працює робоча група по організації роботи з розслідування страхових випадків під головуванням заступника директора А.Мирошніченко.

            За п’ять місяців поточного року відбулося 11 засідань робочої групи, на яких було розглянуто 33 справи безробітних, з них по 4 справах були виявлені порушення: 3 випадки, коли відомості про доходи були не достовірними з вини безробітної особи, та 1 випадок – з вини роботодавця. Після прийняття рішень незаконно отримані кошти матеріального забезпечення  були повернуті в повному обсязі. Сума відшкодування склала 5839 грн.

          Тому, звертаємо увагу осіб, які мають намір отримувати послуги служби зайнятості, про необхідність своєчасно та в повному обсязі подання відомостей про обставини, що впливають на умови призначення і виплати матеріального забезпечення!

 

 

 

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10649 | Переглядів: 100Дата публікації: 09:54 09.06.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru