Пошук
Семінар «Особливості працевлаштування громадян,які потребують додаткових гарантій»
Семінар «Особливості  працевлаштування  громадян,які  потребують  додаткових  гарантій»

Поділитися новиною:

Семінар «Особливості працевлаштування громадян,які потребують додаткових гарантій»

  30 травня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Особливості  працевлаштування  громадян,які  потребують  додаткових  гарантій».

  Центральна тема семінару висвітлена за допомогою  статті 14  Закону «Про зайнятість населення» - категорії  громадян, що  мають  додаткові гарантії  у  сприянні працевлаштуванню.Під час заходу розглянуто перелік  зазначених  осіб.

  Підприємства з чисельністю працівників понад 20 чоловік  самостійно розраховують  квоту  та забезпечують працевлаштування  цих осіб .    

  На семінарі були присутні 13 представників підприємств міста та району. Фахівець служби зайнятості ознайомив всіх присутніх з основними послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, проінформував про зміни, що відбулися у законодавстві.

  Всі роботодавці мали можливість отримати інформацію про те, яким чином здійснити підбір персоналу, в тому числі з використанням сучасних профдіагностичних методик, як за допомогою служби зайнятості організувати профнавчання, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, у тому числі безпосередньо на робочих місцях. Крім того, присутні були ознайомлені зі змінами до  Постанови КМУ від 20.03.2013 р. №175 про «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру».

  Учасники  семінару  мали можливість отримати буклети про  послуги ,які надає  служба зайнятості  роботодавцям, а також інформацію про стан ринку праці, основні тенденції на локальному ринку праці.

   На семінарі спеціаліст служби зайнятості довів до присутніх інформацію про наявність резюме  безробітних Куп’янського МРЦЗ- претендентів для заповнення вакансій, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами.

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10539 | Переглядів: 109Дата публікації: 14:39 30.05.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru