Пошук
Реалізація гендерної політики
 Реалізація гендерної політики

Поділитися новиною:

Реалізація гендерної політики

 Рівноправна участь жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою й гарантією утвердження демократії в Україні та запорукою її європейської інтеграції. Формування та регулювання державної політики з утвердження гендерної рівності здійснюється у відповідності з міжнародними зобов’язаннями і законодавством України.

 В умовах розвитку сучасних технологій, для забезпечення конкурентоспроможності шукачів роботи в Куп’янському міськрайцентрі зайнятості  для  зайнятого та незайнятого населення постійно проводяться гендерні тижні за участю молоді та жінок.

  У травні місяці гендерний тиждень проходить  з 29.05.2017 р. по 02.06.2017 р.

 29.05.2017 р. в рамках гендерного тижня на тренінг "Особистість, дім, кар’єра" були запрошені соціальні партнери – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова І.Т. та провідний спеціаліст Іншина Н.В., які провели відео лекторій  для безробітних проти насильства  щодо жінок.

 Під час проведення семінару безробітні переглянули відеоролики, отримали інформаційні матеріали про громадські організації, які можуть допомогти людям, що потрапили в біду, поспілкувалися зі спеціалістами служби для сім’ї, дітей та молоді, ознайомилися з інформаційними матеріалами у профінформаційному секторі центру зайнятості на тему «Домашнє насильство».

Альбом:  Реалізація гендерної політики Альбом:  Реалізація гендерної політики
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10536 | Переглядів: 105Дата публікації: 13:29 30.05.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання



Статистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru