Пошук
Інформуємо мешканців села
Інформуємо мешканців села

Поділитися новиною:

Інформуємо мешканців села

24.05.2017 року в одному із мальовничих сел Куп’янщини фахівцями Куп’янського МРЦЗ  проведена виїзна акція  з використанням  Мобільного центру професійної орієнтації.

Спеціалісти служби зайнятості  ознайомили селян з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів»,  інформацією  щодо контрактної служби, соціальний захист та надання послуг в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби.

До працівників центру зайнятості за консультаціями звернулося  до 100 мешканців села,  з них: 23 учня загальноосвітньої школи,  чоловік та дружина, які переїхали  із зони АТО, 3 особи  з обмеженою працездатністю.

Спеціалісти служби зайнятості інформували учнівську молодь відносно вибору майбутньої професії, престижності робітничих професій. Тимчасові  мешканці  та  вимушені переселенці з Донбасу  переглянули  інформацію про установи та організації, які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  щодо працевлаштування  в  м. Куп’янську та в м. Харкові, люди з особливими потребами переглянули  інформацію про реабілітаційні центри.

Інформацію фахівців служби зайнятості сприймали із зацікавленістю та подякували за роботу по сприянню у працевлаштуванні.

 

      

    

Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10469 | Переглядів: 98Дата публікації: 16:41 24.05.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru