Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в Піщаному
Виїзна акція центру зайнятості в Піщаному

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в Піщаному

З метою якісного професійного інформування населення про державні послуги у сфері  зайнятості населення в різних місцях міста Куп'янська та в Куп'янському районі  біля селищних рад  розміщується  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації.

17.05.2017 року  на території  Піщанської  сільської ради фахівцями Куп’янського МРЦЗ  проведена виїзна акція з використанням  Мобільного центру професійної орієнтації. До працівників центру зайнятості звернулося  під час проведення виїзної акції  65 мешканців села,  які отримали інформацію та консультації,  з них: 1 чоловік, демобілізований із зони  АТО, 25 осіб, які навчаються у навчальних закладах різних типів, 1 родина внутрішньо переміщених осіб .

Спеціалісти служби зайнятості  ознайомили селян з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів»,  інформацією  щодо контрактної служби, соціальний захист та надання послуг  в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби.

 Інформацію фахівців служби зайнятості сприймали із зацікавленістю та подякували за роботу по сприянню у працевлаштуванні. 

    

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10422 | Переглядів: 107Дата публікації: 14:55 17.05.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru