Пошук
Семінар «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини між роботодавцями і службою зайнятості»
Семінар «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини  між роботодавцями і службою зайнятості»

Поділитися новиною:

Семінар «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини між роботодавцями і службою зайнятості»

  11 травня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Розвиток малого підприємництва у сільській місцевості. Відносини  між роботодавцями  і службою зайнятості».

  На семінарі були присутні 13 представників роботодавців. Фахівець служби зайнятості ознайомив всіх присутніх з основними послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, проінформував про зміни, що відбулися у законодавстві. Всі роботодавці мали можливість отримати інформацію про те, яким чином здійснити підбір персоналу, в тому числі з використанням сучасних профдіагностичних методик, як за допомогою служби зайнятості організувати профнавчання, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, у тому числі безпосередньо на робочих місцях.

Учасники  семінару  мали можливість отримати буклети про  послуги ,які надає  служба зайнятості  роботодавцям, а також інформацію про стан ринку праці, основні тенденції на локальному ринку праці.

      На семінарі спеціаліст служби зайнятості довів до присутніх інформацію про наявність резюме  безробітних Куп’янського МРЦЗ- претендентів для заповнення вакансій, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами. 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10378 | Переглядів: 77Дата публікації: 10:22 12.05.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru