Пошук
4 травня 2017 року для підприємців Куп’янщини відбувся семінар «Правові та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення»
4 травня 2017 року для підприємців Куп’янщини відбувся семінар «Правові  та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення»

Поділитися новиною:

4 травня 2017 року для підприємців Куп’янщини відбувся семінар «Правові та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення»

      4 травня 2017 року для підприємців Куп’янщини відбувся семінар «Правові  та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення», у тому числі щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону». Учасниками заходу стали роботодавці, які нещодавно відкрили власну справу, тому  ознайомлення  з  основними положеннями Закону стали дуже корисними та актуальними.

      Окремо фахівець центру зайнятості Наталя Мальцева зупинилася на питанні гарантій держави щодо захисту прав громадян на працю. Присутні на семінарі отримали інформацію  про категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та можливості державної служби зайнятості у підборі необхідних працівників під замовлення роботодавців через організацію їх професійного навчання безпосередньо на робочому місці або у Центрах профтехосвіти державної служби зайнятості, які розташовані у 11 областях України і пропонують навчання за 77 професіями.

     Роботодавці отримали змістовні відповіді на запитання щодо отримання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштування незайнятих громадян на новостворені робочі місця, розмірів та умов сплати єдиного соціального внеску при працевлаштуванні осіб з інвалідністю,   порядку організації тимчасових робіт і залучення до них безробітних осіб, можливості підвищення кваліфікації громадян шляхом отримання ваучера на навчання тощо. 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10334 | Переглядів: 76Дата публікації: 14:08 05.05.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru