Пошук
Виїзна акція центру зайнятості в Ягідному
Виїзна акція центру зайнятості в Ягідному

Поділитися новиною:

Виїзна акція центру зайнятості в Ягідному

З метою якісного професійного інформування населення про державні послуги у сфері  зайнятості населення в різних місцях міста Куп'янська та в Куп'янському районі  біля селищних рад  розміщується  інноваційний мобільний засіб інформування – Мобільний центр професійної орієнтації, до якого входить відеотехніка, де демонструються навчальні фільми та інформаційні відеоматеріали,  інформаційний куточок,  біля якого різні категорії зайнятого населення - мешканці міста та району можуть ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості, зі станом ринку праці, вакансіями по Куп’янському району, по м. Куп’янську, м. Харкову та по Україні, центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Куп’янська та м. Харкова, інформацією для осіб з інвалідністю,  вимушених переселенців,  інформацією про отримання освіти за допомогою «ваучерів»,  інформацією на тему «Захистимо Вітчизну разом»  щодо контрактної служби та добірку інформаційних матеріалів про соціальний захист та надання послуг  в центрі зайнятості демобілізованим з військової служби.

 26.04.2017 року  на території  Ягіднянської  сільської ради фахівцями Куп’янського МРЦЗ проведена виїзна акція з використанням  Мобільного центру професійної орієнтації. 

До працівників центру зайнятості звернулося  під час проведення виїзної акції  72 мешканця села,  які отримали інформацію та консультації,  з них:  2 чоловіки демобілізованих із зони  АТО, 17 осіб, які навчаються у навчальних закладах різних типів, 3 особи з інвалідністю, 7 внутрішньо переміщених осіб .

         Особи, які бажають змінити місце роботи  отримали консультації  щодо трудового законодавства, підбору відповідних варіантів працевлаштування, стану ринку праці. Спеціалісти служби зайнятості інформували старшокласників школи та випускників учбових закладів відносно вибору майбутньої професії, престижності робітничих професій. Тимчасові  мешканці  та  вимушені переселенці з Донбасу  переглянули  інформацію про установи та організації, які можуть допомогти у скрутну хвилину, отримали  консультації  щодо працевлаштування  в  м. Куп’янську та в м. Харкові,  демобілізовані військовослужбовці  із зони АТО переглянули вакансії  Військової частини № 3017 .

       Інформацію фахівців служби зайнятості сприймали із зацікавленістю та подякували за роботу по сприянню у працевлаштуванні.

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10283 | Переглядів: 93Дата публікації: 16:06 26.04.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru