Пошук
Семінар «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника»
 Семінар  «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника»

Поділитися новиною:

Семінар «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника»

  25 квітня відбувся семінар для роботодавців Куп’янщини «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника», в якому взяли участь 11 представників роботодавців. Провела семінар провідний фахівець з питань зайнятості Тетяна Держак. Під час заходу була  акцентована увага присутніх на забезпеченні рівних можливостей для працівників при прийнятті на роботу, а також в частині захисту прав працівників від проявів дискримінації. Крім цього, присутнім були роз’яснені особливості подання оголошення про вакансії при виконанні спеціальної роботи, що може виконуватися виключно особами певної статі.  Роботодавці були проінформовані про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб, що знаходяться на обліку у Куп”янському МРЦЗ, відповідно до напрямку їх діяльності.  

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10269 | Переглядів: 96Дата публікації: 16:34 25.04.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru