Пошук
Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»
Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Поділитися новиною:

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 11 березня 2016 року №75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» з 21 березня по 30 травня 2017 року стартувала і у Куп’янському районі та м. Куп’янська.

        Акція з благоустрою спрямована на озеленення й очищення території та поліпшення стану довкілля. Куп’янський МРЦЗ не залишився у стороні і звернувся з проханням до керівників організацій, установ і підприємств, приватних підприємців щодо залучення осіб, які перебувають на обліку та залучити їх до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

     Під час проведення заходу безробітні та зайняте населення взяли участь у роботах,  пов’язаних з впорядкуванням прилеглих та закріплених територій, паркових зон, дитячих та спортивних майданчиків, скверів, сільських кладовищ, місць меморіальних поховань, а також було проведено висадження молодих дерев, кущів, квітників. В населених пунктах району активно ведуться роботи із  ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ від­ходів, стихійних смітників у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочинку та інших.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10239 | Переглядів: 70Дата публікації: 10:37 19.04.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru