Пошук
Семінар «Правові та організаційні засади Закону «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону»
Семінар «Правові  та організаційні засади Закону «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону»

Поділитися новиною:

Семінар «Правові та організаційні засади Закону «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону»

  11  квітня 2017 року у приміщенні Куп’янського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Правові  та організаційні засади Закону «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону».
  Мета цього семінару – ознайомлення роботодавців із Законом «Про зайнятість населення», у тому числі щодо працевлаштування інвалідів. На семінарі були присутні 11 представників ПОУ міста та району. Всі присутні мали можливість ознайомиться з Законом України « Про основи соціальної захищеності  інвалідів в Україні» від 21.03.1991 р. Отримали інформацію про стан ринку праці, основні тенденції на локальному ринку праці. На семінарі спеціаліст служби зайнятості довів до присутніх інформацію про наявність резюме  безробітних Куп’янського МРЦЗ- претендентів для заповнення вакансій, в тому числі безробітних осіб з особливими потребами. 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10174 | Переглядів: 90Дата публікації: 14:43 11.04.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru