Пошук
Спільна робота задля покращення ситуації на ринку праці
Спільна робота задля покращення ситуації на ринку праці

Поділитися новиною:

Спільна робота задля покращення ситуації на ринку праці

     23 березня відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення, створеного  рішенням виконавчого комітету Куп’янської міської ради № 321 від 16.08.2016 року. На засідання були запрошені 9 ринкоутворюючих роботодавців міста. На порядку денному до обговорення стояли ряд питань, а саме:

1.Про залучення безробітних до участі у громадських роботах, що організуються за рахунок коштів міського бюджету та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

2.Про працевлаштування на нові робочі місця працівників юридичними та фізичними особами, в тому числі молоді на перше робоче місце.

3. Реалізація пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, затвердженого Постановою КМУ від 02.12.2015 року №1154 (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 16.11.2016р. №816).

Перед присутніми з інформацією виступили директор міськрайцентру зайнятості Олена Коваленко, начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Ягодка. Після обговорення координаційний комітет виніс рішення, що сприятимуть покращенню ситуації на ринку праці міста.

 

Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10045 | Переглядів: 70Дата публікації: 11:47 24.03.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru